USŁUGI POGRZEBOWE

W tej smutnej chwili, gdy odchodzi osoba bliska naszemu sercu, staramy się, by organizacja pochówku przebiegała w sposób godny i profesjonalny. Śmierć najbliższej, ukochanej osoby jest ciężkim przeżyciem. Jest to okres trudny i pełen łez, nie każdy jest bowiem na siłach, aby wszystko załatwić samemu, uporać się ze żmudną organizacją, formalnościami, wyborem trumny, ustaleniem obrządku.

Oferujemy naszą pomoc oraz doradztwo, aby w tych trudnych chwilach, zapewnić dla osoby zmarłej godny i tradycyjny pogrzeb. Do każdego pogrzebu przygotowujemy się z należytą rzetelnością, oraz z wielkim szacunkiem do osoby zmarłej jak i pogrążonej w rozpaczy rodziny.

W sposób profesjonalny otaczamy opieką rodzinę zmarłego, pomagamy jej od początku we wszystkich formalnościach pogrzebowych, wypłacamy zasiłki ZUS. Działamy szybko i rzetelnie, dojeżdżamy do klientów całodobowo. Sprawiamy, iż ta ostatnia droga zmarłego będzie najpiękniejszym pożegnaniem.

Pogrzeby wykonujemy nie tylko na zlecenie osób prywatnych, a także dla instytucji państwowych.
Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje i wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom naszych Klientów. Organizujemy ceremonie pogrzebowe różnych wyznań – obsługujemy zarówno ceremonie katolickie, jak i świeckie.

Świadczymy pełen zakres usług związanych z transportem zmarłych na terenie kraju, a także organizujemy międzynarodowe przewozy. Dysponujemy nowoczesnymi, specjalnie przystosowanymi do tego celu samochodami.

Kompleksowość naszych usług wiąże się także z tym, iż jesteśmy producentem trumien, posiadamy własną chłodnię i salę, w której możliwe jest zorganizowanie ostatniego pożegnania zmarłego.

Zapewniamy także duży wybór wiązanek, wieńców, zniczy, klepsydr, urn. Oferujemy odpowiednią oprawę muzyczną.
Staramy się, by ta ostatnia droga zmarłego była jak najbardziej godna i wyjątkowa. Dlatego też zapewniamy najniższe ceny oraz wysoką jakość usług. Rozumiemy ciężką sytuację rodziny i dostosujemy się do możliwości finansowych.

Już od ponad 100 lat

spoglądamy w pełne smutku oczy córek i synów, matek i ojców i wciąż z tym samym zdumieniem
odkrywamy, że śmierć choć odbiera nadzieję, to pozostawia miłość.
Miłość ta nakazuje, aby ostatnia droga bliskiej sercu osoby miała nie tylko wymiar duchowy, ale i godną oprawę.